18V Вибр. дупчалка/одвртувач 2x2Ah V20 Brushless

12.690,00 ден 16.990,00 ден

Нема на залиха

Опис

Оваа батериска дупчалка е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20. Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината. Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа во куфер со 2x2Ah батерии и полнач.
Моќен мотор без четкици со 2 брзини и вртежен момент од 60Nm, идеален за тешки задачи за навртување и дупчење во: дрво, црни и обоени метали, во производство и монтажа на мебел и сл. Компактен и ергономски дизајн со вградено LED светло за осветлување на работната површина при работа.

 

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,739 кг
Димензии (пакет) 34,5 × 10,5 × 34 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048723845