Аголна брусилка 900W 125mm NVR мек старт

Категорија SKU: BEG220-QS

2,790.00 ден 4,090.00 ден

Нема на залиха

Опис

Моќната 900W аголна брусилка со 12.000 втрежи ја прави работата лесна, како сечење железо, цевки, камен, плочки и отстранување на корозија. Компактна и удобна за ракување со голема контрола поради мекиот старт на моторот кој го отстранува скокањето при првиот старт. Вградената анти рестарт безбедносна функција ве штити вас и алатот од несакани прекини во напонот. Доаѓа со рачка која се монтира во 3 позиции и клуч за затегање на каменот.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.2 кг
Димензии (пакет) 33 × 12.4 × 11.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048677421