3.6V Батериски одвртувач со битови 1.5Ah

Категорија SKU: CS36BSC-QW

2.190,00 ден

Нема на залиха

Опис

Батериски одвртувач со напон 3,6V и вградена батерија од 1.5Ah. Доаѓа со сет битови во картон.

Ергономски дизајн со LED работно светло за подобрена видливост во темни области, скриени агли, рабови и внатрешност на мебел. Вртежен момент од 5,5Nm и 180rpm вртежи во минута кои обезбедуваат оптимални перформанси за сите домашни работни задачи за одвртување и завртување. Поседува простор за складирање на битови кој овозможува секогаш да го имате вистинскиот додаток за секоја работна задача.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,62 кг
Димензии (пакет) 19,5 × 6 × 15 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048650684