Аку режач за гипс картон 18V без опрема

Категорија SKU: DCS551N-XJ
Напон на батерија:18 V
Број на вртежи:26000 rpm

17,490.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.27 кг
Димензии (пакет) 26 × 11 × 9.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048494141