Аку. ударен одвртувач 18V 3Ah Brushless TSTAK

Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:3 Ah
Број на вртежи:2800 rpm
Број на удари:3200 bmp
Прифат на алат:6.35 "

19,990.00 ден 26,990.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.13 кг
Димензии (пакет) 44 × 35.5 × 12 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048709610