18V Ударен одвртувач 1/2 1x4Ah 849Nm V20 Brushless

Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:4 Ah
Механички Брзини:3
Број на вртежи:0 – 450/ 1200 /2000 rpm
Број на удари:2600 bmp

19.990,00 ден 26.990,00 ден

На залиха

Опис

Оваа алат е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20. Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината. Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.

Моќен мотор со 2000 вртежи и 949Nm вртежен момент. Прифат од 1/2″ и 3 електронски брзини со варијабилен прекунувач за максимална прецизност при работењето. Интегрирано LED светло за полесно работење во секакви услови.
Доаѓа со една батерија V20 со 18V напон и капацитет од 4Ah и торба за складирање.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4,786 кг
Димензии (пакет) 42,2 × 25,4 × 12,4 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048797631