Батерија 12V 2Ah Li-Ion

Категорија SKU: DCB127-XJ

3,990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.26 кг
Димензии (пакет) 11 × 6.1 × 9 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048461358