54V Батерија 5Ah V60

Категорија SKU: SFMCB605-XJ

18,990.00 ден

На залиха

Опис

Батерија со напон 54V и капацитет на батерија 5Ah.

Поседува индикатор за проверка на моменталниот капацитет на батеријата. Оваа батерија гарантирано ви нуди неверојатни перформанси и максимална слобода во работењето на терен.

Батерија е дел од новата генерација батерии Stanley Fatmax V20.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.24 кг
Димензии (пакет) 23.7 × 11.2 × 16.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048727287