Бургија за цигла и бетон 13x150mm

Категорија SKU: STA53130-QZ

130.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.12 кг
Димензии (пакет) 5.6 × 23.5 × 0.8 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 5035048369883