Бургија за цигла и бетон 12x150mm

Категорија SKU: STA53125-QZ

110.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.12 кг
Димензии (пакет) 5.6 × 23.5 × 1 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 5035048369876