Електро-пневматски чекан SDS-Max

Категорија SKU: D25951K-QS

61,990.00 ден 84,990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 19.2 кг
Димензии (пакет) 79.5 × 39 × 17 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048692783