Електро-пневматски чекан 1500W 17.9J

Категорија SKU: D25899K-QS

59,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Овој 10Kg кршач е дизајниран да ви ја олесни работата со својот силен удар од 17.9Ј. Преносот е заштитен во куќиште од легура на магнезиум која овозможува подолг век на машината. Длетото може да се постави во 12 позиции а доаѓа со странична рачка и куфер за складирање и транспорт.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 15.06 кг
Димензии (пакет) 79.2 × 40.5 × 17.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048182932