Гарнитура битови и бургии за дупчалка 100 парчиња

Категорија SKU: DT70785-QZ

2,990.00 ден

На залиха

Опис

DEWALT Гарнитура битови и бургии за дупчалка (100 парчиња)

Транспарентен капак за брз и лесен избор на битови и бургии.
Екстензии и додатоци кои може да се преместуваат и прилагодат според вашите преференции.
Конусното централно јадро ја зголемува стабилноста и издржливоста и го минимизира кршењето.
КОМПАТИБИЛНОСТ СО TSTAK SYSTEM: За складирање на сите комплети додатоци на едно место.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.434 кг
Бренд

Платформа

EAN: 5054905321178