Глодалка-фреза повеќенаменска 900W 6-8mm куфер

Категорија SKU: D26204K-QS

31,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Оваа глодалка доаѓа со специјална електронска регулација која овозможува константен број на вртежите без разлика на отпорот, за подеднаков финиш во сите класи на метеријал од дрво, алуминиум или пластика. Компактна и лесна со алуминиумско куќиште на моторот. Може да се користи како еднорачна фреза или како класична фреза со помош на додатокот и адаптерот кој доаѓа во комлетот на алатот. Опремена е со дупло LED светло за зголемена видливост при работењето. Доаѓа со 2 адаптери за смукање на прашината, 8mm чаура 1/4″, 17mm клуч, потопна и фиксна база и транспортен куфер.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 7.58 кг
Димензии (пакет) 48 × 42.5 × 16 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048315781