Клешта C заклучувачка 455/190mm

Категорија SKU: T18DR

2.390,00 ден

Нема на залиха

Опис

Оваа С заклучувачка клешта со поголем капацитет ја прави оваа алатка за стегање уште поефикасна за работа со пошироки работни парчиња.
Нивниот дизајн обезбедува максимална сила на блокирање.
Лесни за манипулација.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,524 кг
Димензии (пакет) 46,5 × 26 × 4 cm
Бренд

EAN: 038548002118