Комплет долги одвртувачи со Т рачка 27 пар FatMax

Категорија SKU: 0-79-153

3,490.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.448 кг
Димензии (пакет) 41.2 × 6.5 × 33.5 cm
Бренд

EAN: 3253560791537