Конец за обележување 30m

Категорија SKU: 0-47-440

310.00 ден

На залиха

Опис

Конец за обележување и нивелирање. Спакуван во ергономско куќиште изработено од АБС плстика и со кука за закачување.
Должина на конецот 30m

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.11 кг
Димензии (пакет) 20.7 × 5.2 × 11.7 cm
Бренд

EAN: 3253560474409