Кружна пила со 2 листа 1250W 190x16mm LASER

Категорија SKU: CS1250LA-QS

5,490.00 ден 6,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Рачен циркулар лесен за употреба со одличен сооднос цена-квалитет. Ги има сите потребни функции за генерална употреба како регулирање на длабочината и аголот на сечењето, безбедносно копче за старт на функцијата за сечење и издув на прашината со можност за приклучување на правосмукалка. Доаѓа со интегриран ласер за помош и прецизност при сечењето, две циркуларни пили со дијаметар од 190mm, граничник и клуч за промена на пилата.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.72 кг
Димензии (пакет) 35 × 25.5 × 21 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048660492