Лед рачна светилка на полнење 70lum FatMax

Категорија SKU: 1-95-154

3,890.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.4 кг
Димензии (пакет) 19 × 6.5 × 10 cm
Бренд

EAN: 3253561951541