Машина за мелење на месо 1000W

5,490.00 ден 6,490.00 ден

На залиха

Опис

Машина за мелење на месо со влезна моќност од 1000W и 2 нивоа на работа. Конструкција од нерѓосувачки челик со завршна обработка против отпечатоци.

Поседува 3 висококвалитетни дискови од нерѓосувачки челик за сечење или мелење месо. Издржливата метална спирала овозможува побрзо и полесно мелење. Поседува комплет за подготовка за домашен сос од домати и ексклузивен додаток за полнење колбаси. Машината има функција за обратно вртење за поефикасно користење и одредени делови кои се перат во машина за садови за полесно одржување.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.42 кг
Димензии (пакет) 22.5 × 28.5 × 24 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406150027