Metro 8m 25 mm12 kom. Tylon

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561306570 SKU: 1-30-657 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.39 кг
Димензии(пакет) 8.7 × 8 × 4.5 cm
Бренд