Мини рачна пила за метал 250mm

Категорија SKU: 10504408

439.00 ден

Нема на залиха

Опис

Ергономска рачка за безбедно и удобно работење. Оптимизирана за работа во тесни и недостапни места.
Нож од 250mm.

Дополнителни информации

Бренд

IRWIN

EAN: 5706915044089