Бонсек 5in1 300mm

Категории , SKU: DWHT0-20547

2,890.00 ден

На залиха

Опис

DEWALT Бонсек 5 во 1

  • Може да се користи за стандардни и рамни сечења
  • Агол на сечилото 45° или 90°
  • Мануелна ротација во минута: 150, 300, 600, 1200
  • Должина на сечилото 300 мм

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.085 кг
Димензии (пакет) 43.5 × 19.1 × 3.5 cm
Бренд