Ножица за жива ограда 500W 55cm со кабел 10m

5.490,00 ден 8.990,00 ден

На залиха

Опис

Ножица за жива ограда одлична за средување на средно голема жива ограда.
Ергономска рачка за поголема удобност и контрола.
Назабено сечило кое може да исече гранки со дијаметар до 35 mm.
Се испорачува со кабел од 10 m.

Ширина меѓу забите: 22mm
Должина на сечилото: 55мм
Удари во мин: 1835
Моќност: 550W
Вибрации: 4.1

 

 

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4,617 кг
Димензии (пакет) 95,5 × 19,5 × 20,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048692639