Панелна дигитална греалка 1800W

Категории , SKU: BXCSH1800E

5,190.00 ден 6,690.00 ден

На залиха

Опис

Оваа панелна греалка може да се програмира на дневно и неделно ниво, со што ќе го поставите нејзиното време за работа.
При случај на прегревање автоматски се исклучува.
Совршенa за загревање на секоја просторија па дури и вашата бања, благодарение на IPX4 заштитата од влага.
Со поставување на ногарки може да ја пренесувате греалката од една во друга просторија или да ја закачите на ѕид.
Има и дигитален дисплеј за програмирање на саканиот режим на работа.

Моќност 1800W
Заштита IPX4
Димензии 87 x 8 x 40 cm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 6.7 кг
Димензии (пакет) 91 × 12 × 45 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406350045