Панелна дигитална греалка 1200W

Категории , SKU: BXCSH1200E

4.490,00 ден 5.590,00 ден

На залиха

Опис

Оваа панелна греалка може да се програмира на дневно и неделно ниво, со што ќе го поставите нејзиното време за работа.
При случај на прегревање автоматски се исклучува.
Совршен за загревање на секоја просторија па дури и вашата бања, благодарение на IPX4 заштитата од влага.
Со поставување на ногарки може да ја пренесувате греалката од една во друга просторија или да ја закачите на ѕид.
Има и дигитален дисплеј за програмирање на саканиот режим на работа.

Моќност 1200W
Заштита IPX4
Димензии 66 x 8 x 40 cm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5,5 кг
Димензии (пакет) 70,5 × 12 × 45 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406350038