Прочистувач за трева 600W 30cm 30L

Категорија SKU: GD300-QS

9.290,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 9,081 кг
Димензии (пакет) 56,5 × 50 × 24 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048190050