Ножици за жива ограда 420W 45cm 16mm

3,990.00 ден 4,990.00 ден

На залиха

Опис

Идеална за млада жива ограда. Доаѓа со сечило од 45cm и максимален капацитет на сечење до 16mm, лесна и ергономски дизајнирана. Прозирен штитник за раката за подобра видливост и секундарна фиксна рачка за подобра контрола и комфорт.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.43 кг
Димензии (пакет) 82.5 × 18.5 × 13 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048677988