Рачен блендер 1500W

5,190.00 ден 5,790.00 ден

На залиха

Опис

Мултифункционален рачен блендер со влезна моќност од 1500W, 20 брзини за совршена конзистентност на обработената храна и функција турбо за максимална моќност и побрза обработка.

Комплетен блендер со додатоци: рачка за блендирање, рачка за пире, мешалка, мерна чаша и сад за сецкање кој овозможува обработка на сите видови храна. Поседува 4 сечила изработени од моќен и високоиздржлив нерѓосувачки челик. Елегантен дизајн со конструкција од нерѓосувачки челик кој спречува останување на отпечатоци од прсти и ја зголемува издржливоста на блендерот. Ергономска рачка и дизајн на блендерот кој избегнува прскање и овозможува удобна и практична употреба. Едноставен и лесен за користење, односно склопување и расклопување на блендерот се врши со само едно движење, а деловите се безбедни за перење во машина за садови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.21 кг
Димензии (пакет) 26.5 × 22.5 × 23.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406160088