Сет долги насадни клучеви 1/2 Impact 7 парчиња

Категорија SKU: DWMT74737-0

3,190.00 ден 3,990.00 ден

На залиха

Опис

Сет долги ударни насадни клучеви, 7 парчиња со прифат 1/2″ во куферче.

Произведени по највисоки стандарди, финиш од црна оксидна боја со ласерски гравирани ознаки со висока видливост. Ги вклучува димензиите 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 24mm во куферче за дополнителна безбедност и складирање.

 

Дополнителни информации

Бренд

EAN: 3253560747374