Сет за механика гедоре 22 парчиња 1/2

Категорија SKU: DWMT19241-1

8.990,00 ден

Нема на залиха

Опис

Сет за механика гедоре, 22 парчиња со прифат 1/2″ во куфер.

Комплетот вклучува различни приклучоци и додатоци со кои можете да бидете сигурни дека ги имате вистинските алатки за вашата работа. Комплетот доаѓа во издржливо куќиште со метални брави за дополнителна безбедност.

 

Дополнителни информации

Бренд

EAN: 3253561192418