Сет шпиц + длето SDS Max 400mm

Категорија SKU: DT9000-QZ

1.490,00 ден

На залиха

Опис

Сет од шпиц и длето SDS Max со димензија од 400mm. Врвен квалитет за долготрајна работа.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,54 кг
Димензии (пакет) 5 × 5 × 42,5 cm
Бренд

EAN: 5035048095935