Стабилна кружна пила со маса 2000W 250x30mm 77mm

Категорија SKU: DWE7492-QS

54,990.00 ден 69,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Стабилна кружна пила со маса и влезна моќност од 2000W.

Компактна и најлесна за пренос пила во својата категорија со моќен мотор за постигнување високи перформанси. Лиениот дизајн на масата обезбедува точност и прецизност, а челичниот кафез ја штити пилата од падови и удари на работното место.

Системот за заштита од преотоварување ја штити пилата при работа во екстремни случаеви, влажни или замрзнати предмети.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 34 кг
Димензии (пакет) 85.5 × 74 × 37 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048692653