Сталак за ласер, трипод 1/4 1.84m

Категорија SKU: DE0881T-XJ

5,490.00 ден

На залиха

Опис

Сталак за ласер, трипод со прифат 1/4 и максимална висина од 1.84m.

Подигнувачка глава со рачка за брзо и лесно прилагодување на висината. Интегрирана либела за точност на израмнување при поставување. Телескопски ногарки со 2 степени за прилагодување на висината. Конструкција од алуминиум што го прави лесен и пренослив и вклучува торба за складирање.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.1 кг
Димензии (пакет) 73 × 17 × 12.5 cm
Бренд

EAN: 5054905245573