Сталак за ласер трипод 74-150cm 5/8

Категорија SKU: STHT77625-1

5,990.00 ден

На залиха

Опис

Навојот од 5/8″ ви овозможува лесно да го навртите ласерот на сталакот.
Работна висина од 74-150 cm.
Издржлив и стабилен со алуминиумски ногарки.
Секоја ногарка може да се продолжи независно од другата што овозможува сталакот да се користи на нерамни површини.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.625 кг
Димензии (пакет) 80 × 18 × 17.5 cm
Бренд

EAN: 3253561776250