4,390.00 ден 6,190.00 ден

На залиха

Опис

Готвач на пареа со влезна моќност од 1500W за рамномерно готвење со брз систем на циркулација на топол воздух при константна температура. Здраво готвење со 99% помалку масти. Со капацитетот од 2,5 литри може да се подготват 4-5 порции. Поседува тајмер кој може да се постави помеѓу 0-60 минути, температурата помеѓу 80-200 степени и звучен индикатор кој покажува кога готвењето е завршено. Рачката има топлинска изолација што овозможува олеснето ракување, а нелизгачките ногарки обезбедуваат поголема стабилност. Едноставно одржување на отстранливите компоненти погодни за перење во машина за садови. Тавата и корпата за готвење се нелепливи и без BPA и PFOA.

Дополнителни информации

Платформа

Бренд

EAN: 8432406730014