Статичен миксер со сад 1000W

8,990.00 ден 12,590.00 ден

На залиха

Опис

Статичен миксер со сад со влезна моќност од 1000W, 8 брзини и турбо функција за постигнување максимални перформанси.

Статичен миксер со кој може лесно да подготвите секаков вид рецепти и тесто. Поседува отстранлив сад од 5,2 литри во кој миксерот изведува комбинирани циркулациони движења. Има капак со отвор, кој спречува прскање и истовремено навлегување нечистотии во садот. На основата има нелизгачки ногарки кои гарантираат максимална стабилност. Елегантен црн дизајн со детали од нерѓосувачки челик за дополнителна цврстина и лесно одржување. Поседува 3 различни мешалки, за мешање, матење и подготовка на тесто.

Должина на кабел 100cm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 7.10 кг
Димензии (пакет) 43.50 × 26.30 × 39 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406130081