Рачна хефталка Multi-Tacker 5 in 1

Категорија SKU: DWHT0-TR510

3.490,00 ден

На залиха

Опис

Рачна хефталка Multi-Tacker 5 in 1

Технологијата за лесно стискање помага да се намали силата на активирање.
Механизам против заглавување.
Алуминиумско куќиште за поголема издржливост.
IP67 и IP54 за максимална заштита од навлегување на вода и прашина.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,695 кг
Димензии (пакет) 29,5 × 18 × 4,5 cm
Бренд

EAN: 3253560758356