Куфер за алат метал пластика 49.7 x 29.3 x 22.2cm

2,490.00 ден 3,190.00 ден

На залиха

Опис

Куферот е изработен од комбинација на нерѓосувачки метал и пластика.
Интегриран пренослив организер за носење алати, мали делови и додатоци.Висината од 22.2 cm ви овозможува да складирате и голоми алатки во куферот.
Има V-жлеб, сместен на капакот, што го прави погоден за сечење на цевки и други материјали.
Метални брави и можност да се затвори со катанец за поголема издржливост и безбедност.

Спецификации:
Носивост 28 кг
Тежина на производот 2,5 кг
Ширината на производот 29.3 см
Висина на производот 22,2 см
Должина на производот 49.7 см

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.62 кг
Димензии (пакет) 49.6 × 29.0 × 22.5 cm
Бренд

EAN: 3253561956126