Торба за алат 25x30x45cm TSTAK

4,490.00 ден 4,990.00 ден

На залиха

Опис

Торба за алат со димензии 25x30x45cm.

Изработена е од силна и издржлива полиестерска ткаенина со тежински капацитет од 30kg. Ергономски дизајн со 2 рачки за удобно носење тешки товари. Торбата поседува двојни шевови и челични заковки за дополнителна цвртстина и издржливост, а пластичната основа обезбедува заштита од влажни подови. Поседува посебна преграда со патент за безбедно складирање на вредни предмети. Компатибилна со TSTAK системот – може да се поврзе со други модели за складирање од системот TSTAK.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.98 кг
Димензии (пакет) 47 × 29 × 11 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561829918