Торба за алат TOUGHSYSTEM

5,890.00 ден 6,490.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Со ранецот TOUGHSYSTEM добивате дополнително место за складирање на вашиот алат. Направен е од цврста, издржлива ткаенина 1680D, отпорна на нечистотија и влага.
Има над 30 џебови со различна големина (надворешни и внатрешни) и специјални џебови за електрични батерии и опрема.
Пластичната основа му дава максимална цврстина и отпорност.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.97 кг
Димензии (пакет) 36 × 28 × 24.5 cm
Бренд

EAN: 3253561835247