Торба за алат повеќенаменска со 2 прегради 43 x 31 x 28cm

Категорија SKU: FMST1-73607

3,990.00 ден 4,690.00 ден

На залиха

Опис

Погодна за складирање на рачен алат, мали електрични алати и делови.
Две големи прегради за брз пристап до алатите.
Голем број на џебови и прегради за организација на шрафцигери, клешти и други мали алати.
Преден патент за безбедно складирање на личните предмети.
Изработена од високо квалитетен материјал и водоотпорна подлога за поголема издржливост.

Капацитет на тежина 20 кг
Димензии: 43 x 31 x 28cm.
Тежина на производот 2,21 кг
Рачка за носење и ремен за рамо

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.206 кг
Димензии (пакет) 34.5 × 28 × 44.5 cm
Бренд

EAN: 3253561736070