Торба за алат повеќенаменска 37 x 23 x 25cm

Категорија SKU: STST1-73615

1,790.00 ден 2,090.00 ден

На залиха

Опис

Торба за алат повеќенаменска со димензии 37 x 23 x 25cm.

Големи гумени патенти за лесно и непречено отварање. Торбата поседува повеќе џебови за лесна, удобна и прегледна организација на алатот. Исто така поседува затворен преден џеб за безбедно складирање на мали или лични предмети. Пластичните шини на дното од торбата штитат од нечистотии и удари.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.14 кг
Димензии (пакет) 40 × 27.5 × 7.8 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253561736155