Тостер 1000W

2,290.00 ден 2,790.00 ден

На залиха

Опис

Тостер со влезна моќност од 1000W што овозможува брзо загревање на плочите за готвење и површина за готвење со димензија 23×14.5cm.

Плочите имаат нелеплив завршен слој што овозможува готвење без лепење на храната и готвење без или со малку масло. Отстранливиот сад за собирање на вишокот маснотии од храната овозможува готвење со помалку чад и мирис. Висококвалитетна конструкција од нерѓосувачки челик што има рачка која не се загрева, нелизгачки ногарки и интегрирана брава во рачката која овозможува целосно да се затвори тостерот и да се чува вертикално.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.95 кг
Димензии (пакет) 13.5 × 32.2 × 29 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406680050