Тостер 750W со 3 променливи плотни

2.590,00 ден 2.990,00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER Тостер со влезна моќност од 750W

Тостерот поседува 3 променливи нелепливи плотни што обезбедуваа лесно одржување и спречува таложење на остатоци од храна. Индикатор за температура кој означува кога тостерот е спремен за употреба. Исто така поседува нелизгави ногарки кои овозможуваат поголема стабилност при користење на тостерот.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,57 кг
Димензии (пакет) 31,90 × 25,50 × 14,20 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406680173