Тостер 750W

Категорија SKU: BXSA750E

1,599.00 ден

Нема на залиха

Опис

Тостер со влезна моќност од 750W и компактен дизајн 23x23x8.5cm со можност за вертикално складирање и тежина од 1,48kg.

Тостерот поседува нелепливи плочи 21.5×12.5cm што обезбедуваат лесно одржување и спречува таложење на остатоци од храна. Индикатор за температура кој означува кога тостерот е спремен за употреба. Исто така поседува нелизгави ногарки кои овозможуваат поголема стабилнос при користење на тостерот.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.45 кг
Димензии (пакет) 25.7 × 10.4 × 25.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406680067