Аку. аголна брусилка 54V 6Ah FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

60,990 ден 70,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 9000 rpm
Тежина Kg
Тежина со батерија 2.9 Kg
Должина 400 mm
Висина 125 mm
Ширина mm
EAN: 5035048638552 SKU: DCG414T2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.59 кг
Димензии(пакет) 44 × 33.4 × 16 cm
Платформа

Технологија

Бренд