Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,990 ден 17,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на пилата 165 mm
Прифат на пилата 20 mm
Број на вртежи 5150 rpm
Аголно сечење до 50 °
Длабочина на сечење при 90° 55 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини 42,1 mm
Длабочина на сечење при 45° / mm
Длабочина на сечење при 45° со шини / mm
Тежина 2.9 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 360 mm
Висина 240 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048356210 SKU: DCS391N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.09 кг
Димензии(пакет) 39 × 27 × 21 cm
Платформа

Бренд