Аку. пиштол за шајки за бетон и метал 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

64,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Должина на шајки 13-57 mm
Дијаметар на шајки 2,6-3,7 mm
Агол на магацин 15 º
Капацитет на магацин 30 шајки
Должина 415 mm
Висина 390 mm
Ширина 100 mm
Маса 4.2 Kg
Работна температура -20 to 50 ° C
EAN: 5035048666906 SKU: DCN890N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.11 кг
Димензии(пакет) 46.5 × 45.5 × 16.5 cm
Платформа

Бренд