18V Забивач на шајки 1x2Ah 16-50mm

Категорија SKU: BCNG01D1-QW

18,690.00 ден

На залиха

Опис

Батериски забивач на шајки BLACK+DECKER 18V

Прилагодувањето на длабочината без алатка обезбедува прецизност при забивање шајки во различни материјали.
Дел од 18V POWERCONNECT, системот за заменливи батерии што работи со сите батериски производи BLACK+DECKER 18V.
Дијаметар на шајки 1,2 мм

Вклучува:
Една 2Ah батерија
Еден 1А полнач

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.716 кг
Димензии (пакет) 35 × 12.5 × 30 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048738788